Dubajské princezny XVIII.

Přemýšlím co by Vás mohlo ještě zajímat? Kdyby jste na něco přišli napište mi reakci a já příště napíši o tom co by Vás nejvíce zajímalo.

Momentálně jsem nějak vyčerpaná a úplně bez energie. Vysálo mě stěhování archívu a spousty zaprášených krabic a šanonů.

Ale přeci jen něco málo napíši. :-)

Tak naváži na  téma TAXI.

Jednou jse odjížděla po večeru stráveném v clubu s Kennem a nemohla jsem tam přespat, protože jsem brzo ráno vstávala a nechtěla jsem ho budit. Vyšla jsem tedy před hotel a tam stálo Dubai taxi. No nedalo se nic dělat stopovat se mi nechtělo tak jsem nasedla. Vysvětlila jsem mu cestu a řekla kolik to asi bude stát, tak ať si nevymýšlí objížďky, protože tu cestu znám skoro nazpaměť.

Jenže jsem zapomněla na jednu podstatnnou věc. Jakou? Na to, že touto dobou se zvedá most přes kanál a jinak než přes most jsme přejet nemohli. Teda mohli, ale museli by jsme objet půlku Dubaje a to bych zaplatila mailant.

No tak jsem se nechala zavézt jen na Al-Rigga street, kde byla  naše kavárna a v tom jsem žhavila telefon a volala jsem Míše a Janě, aby mě vyzvedli a ještě jsem musela taxikářovi doplatit asi 10dirhamů, které jsem už neměla.Holky byly s klukama někde na večeři tak stejně byly poblíž což bylo mé štěstí. Bylo mi trapné se vrátit zpět do hotelu tak jsem radši obětovala peníze a takovou cestu, když už jsem byla na tom takto.

Pak mě museli ještě dovézt až domů. Neměli moc radost z toho, že jsem jim narušila večer, ale nemohla jsem jinak.

Nejlepší byli ty co rádi smlouvali. Vždy jsme je dostali na cenu, ketrou jsme potřebovali. Také občas byla sranda s nimi, když nás odvezli a pak najednou spustili jinou cenu než jsme si usmlouvali před nástupem do auta. Vždy když jsme nějakého zastavili, tak jsme řekli cíl a za kolik? Když řekl vysokou cenu tak jsme smlouvali. Když smlouvat nechtěl tak jsme ho poslali pryč a zastavili jiného.

Bylo jich skoro plné město, ale ne všichni byli spolehlivý a uměli anglicky. Což byl problém.

No ddneska jsem to opravdu zkrátila, ale únava padá a já mám úplně skoro tuhé prsty tak se mi i špatně ťuká do klávesnice.

Nezapoměnte na otázky já vám budu odpovídat vždy nějakým příběhem.

Děkuji a přeji hezký zbytek dne